Idealny prezent – Kosmetyk naturalny

Mamy połowę grudnia i każdy z nas zadaje sobie pytania takie jak: „Co kupić mamie?” „Z czego ucieszy się siostra?” „Czego brakuje mojemu mężowi?”. Jak zatem zrobić prezenty świąteczne bliskim i nie zwariować? Przede wszystkim usiąść na spokojnie 🙂
Idealny prezent świąteczny nie tylko powinien ładnie wyglądać, ale i spełniać pewne marzenia. Albo przynajmniej być w guście osoby obdarowywanej.

Opcji jest wiele, ale co wybrać dla fanki pielęgnacji, która w tym temacie jest ekspertką? Na pewno idealnym wyborem będą kosmetyki naturalne oraz świece. Miłym atutem będzie fakt, iż wybieramy produkty „made in Poland” i są doceniane przez konsumentki. Oprócz pięknego opakowania zwracajmy uwagę na skład 🙂

Na co zwrócić uwagę wybierając naturalne kosmetyki na prezent pod choinkę?

Jedną z najważniejszych rzeczy jest ustalenie czy osoba, którą chcemy takim prezentem obdarować miała już kiedyś do czynienia z naturalnymi kosmetyki czy będzie to dla niej pierwsze spotkanie z naturą.

–Pierwsze spotkanie z naturalną pielęgnacją – jeśli osoba, która otrzyma od nas naturalny prezent nigdy wcześniej nie korzystała z naturalnych kosmetyków to na pewno ważne będzie aby jej nie przestraszyć. Wybierzmy kosmetyk codziennego użytku o prostym składzie!

Co zatem wybrać na pierwszy naturalny prezent?

Powinny to być przede wszystkim kosmetyki uniwersalne, w prostej formie, najlepiej łączące już w sobie kilka składników i dające jasne, zrozumiałe działanie.

Oto  propozycje naturalnych kosmetyków by me, byROSA na prezent dla każdej kobiety, mężczyzny:

kostka mydła byROSA. Zawiera roślinny, unikatowy skład z surowców wysokiej jakości. Nadaje się do pielęgnacji codziennej- mycia dłoni, ciała.

— bomba musująca do kąpieli byROSA. Oczywiście dla miłośników wanny i długich rozgrzewających kąpieli.. zawiera olejki z migdała oraz moreli, kokosu, które odżywią skórę a dodatki zregenerują umysł.

olejki nawilżające i natłuszczające byROSA. Ich unikatowy skład roślinny oraz starannie dobrany perfum sprawią, że najbardziej wymagające ciało nie pozwoli aby produkt kurzył się na półceJ

świece sojowe byROSA. Tutaj pozostaje nam odpalić wybrany zapach i zatracić się przy nim zimową porą..

Choć trudno w to uwierzyć, to ostatni dzwonek na zaplanowane zakupy świąteczne powoli zaczyna dzwonić… Kto nie chce zaliczyć prezentowej wtopy, powinien postawić na ponadczasowy klasyk – zestaw kosmetyków naturalnych, ręcznie wykonanych. Mało który prezent sprawi tyle uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby, co pięknie zapakowany zestaw kosmetyków naturalnych ! ! ! hohoho..

..stosuj naturalne kosmetyki z certyfikatem, przebadane, sprawdź źródło i wiarygodność firmy..

Skomentuj

Your email address will not be published.